Počasí v Roztokách

2. Petra Kazdová

38 let

maminka dvou holčiček, manažerka na rodičovské dovolené, lektorka Strolleringu v Roztokách, Velkých Přílepech a Libčicích nad Vltavou,  zastupitelka od roku 2014, členka školské komise, členka školské rady, oddávající

S malými dětmi volného času nemám nazbyt. Pokud to jde, pracuji na sobě a ráda se vzdělávám. Cestujeme, poznáváme nová místa a památky nejen v Čechách, ale i v zahraničí a vždy se rádi vracíme DOMŮ.

Motto: I cesta je cíl.

Proč do toho jdu?

I když jsem přivdaná náplava z druhého břehu a v Roztokách Žalově oficiálně žiji od roku 2012, tak mé roztocké kořeny sahají pěkně hluboko. Můj prapraděd stavěl roztockou školu a provozoval Hostinec u Šípků (dnes lékárna) a pod naším domem byl nedávno nalezen třetí ochranný val Levého Hradce.
Roztoky byly, jsou a budou moje a naše doma. Nejsou mi lhostejné a chci, aby se zde všichni moji sousedé, ať starousedlíci jako můj manžel nebo náplavy jako já, cítili dobře, bezpečně a v souladu s minulostí a respektem k budoucnosti. Nejde mi o politiku, jde mi o lepší Roztoky a Žalov – o náš společný domov.