Počasí v Roztokách

Michal Přikryl

Jméno a příjmení: Michal Přikryl

věk (v den konání voleb):  59

povolání:  filmový produkční

Moje motto: 

Je důležité pozitivně myslet a věřit, že se dílo podaří.

V Roztokách/Žalově žiji: 
od roku 2005

O mně: 
Pracuji jako filmový produkční a v tomto oboru jsem absolvoval vysokoškolské vzdělání.

Narodil jsem se v Bubenči a v Roztokách žiji od Roku 2005, kdy jsem se nastěhoval do domku na Solníkách. Jsem rozvedený, otec dvou dětí (12 a 15 let), které se v Roztokách narodily a chodí / chodily na místní základní školu.

Proč jsem se dal na komunální politiku: 
Zajímám se o dění kolem sebe a jsem rád, pokud mohu přispět k tomu, aby v Roztokách bylo stále krásně. Nejprve jsem začal působit v redakční radě Odrazu a později jsem se s Vítkem Caltou zapojil do zlepšování hromadné dopravy v našem městě. Po jednáních s ROPIDem nám povedlo dopravní obslužnost zlepšit a prověřit další možnosti její zkvalitňování do budoucna. Následně jsem se stal členem dopravní komise (než byla zrušena 🙂 ). Pokud člověk jenom nečinně sedí, nedočká se žádných výsledků a to mě utvrdilo v tom, abych v práci pokračoval.

Moje oblast zájmu roztocko-žalovské komunální politiky: 
Ačkoliv pracuji v kulturní sféře, zajímám se o oblast hromadné dopravy, která je od dětství mým koníčkem. Ve své profesi pracuji s rozpočty a ačkoliv je filmová výroba odlišná od života v obci, v obou případech jde o to, aby se s minimálními financemi podařilo realizovat maximum.